Praca w Lewiatan Celner

Jesteśmy POLSKĄ FIRMĄ, która od ponad 20 lat działa na rynku. W biznesie kierujemy się zasadą "Firma to Ludzie". Daje nam to poczucie bliskości i wzajemnego szacunku. Nasi pracownicy otrzymują stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę. Dajemy im poczucie bezpieczeństwa i gwarantujemy zadowolenie z pracy. Jesteśmy elastyczni - proponujemy pracę na pełny etat lub w dogodnym dla Ciebie wymiarze czasu pracy. Oferujemy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich. Gwarantujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze. Ważne są dla nas takie cechy, jak: dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie. Zależy nam na Twojej wysokiej motywacji, chęci do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i gotowości do pracy w systemie zmianowym. Mile widziane będzie Twoje doświadczenie w branży spożywczej lub/i obsłudze klienta, ale jeśli chciałbyś zdobyć doświadczenie w naszej firmie, poświęcimy Ci odpowiednio dużo czasu, abyś stał się jednym z naszych najlepszych pracowników. Zachęcamy Cię do złożenia CV. Możesz również zadać interesujące Cię pytania. Na pewno, nie zostaną one bez odpowiedzi.


Praca w okresie WAKACJI w Lewiatan Celner

Jeżeli jesteś studentem/uczniem i interesuje Cię praca podczas wakacji, zapewnimy Ci przyjazną atmosferę sprzyjającą zdobywaniu doświadczenia, czas pracy uwzględniający Twoją dyspozycyjność oraz dobre warunki finansowe. Już teraz możesz zgłosić swoją kandydaturę przez formularz zgłoszeniowy. Pamiętaj o załączeniu CV! Czekamy właśnie na Ciebie!Formularz zgłoszeniowy
 


Wyrażam zgodę na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji zamówień Prezentów oraz marketingowych wyłącznie przez firmę PHU CELNER. Dane osobowe uczestników programu, które zostały zawarte w formularzu rejestracyjnym podlegają ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. nr 133 poz. 833). Uczestnik ma prawo wglądu do swoich danych, ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystania. Dane można zmienić po zalogowaniu się na konto użytkownika.

*) - Pola obowiązkowe
**) - Jedno z pól obowiązkowe

Trwa ładowanie danych
Trwa wyszukiwanie